Semafór Mlynské Nivy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 26. októbra 2017

Po presťahovaní autobusovej stanice na druhú stranu ulice je veľmi obtiažne prechádzať cez cestu. Je tam síce prechod pre chodcov, ale je problematické dostať sa bezpečne na opačnú stranu, keďže autá tiež nezastavavujú pravidelne. Je to obmedzujúce aj pre vodičov a aj chodcov. Aspoň dočasný semafór by to určite vyriešil, pokiaľ nebude výstavba všetkých objektov v okolí ukončená.

31. október 2017

Pavel Kitko

Absolutne suhlasim, je to urgentny problem, chodci chaoticky prebiehavaju niekedy jeden clovek zabrzdi premavku v oboch smeroch. Rovnako. Aj chodci nevedia kedy mozu prejst, je tam vela aut a chodcov a tym padom je semafor nutny.
27. november 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň, vzhladom, že na danom mieste prebieha výstavba navrhujem podnet označiť ako uzavretý.
02. december 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Ďakujeme za informáciu, podnet uzatvárame

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania