Zlomený poklop kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Poklop pri železničnom priecestí je zlomený, hrozí úraz.

26. október 2017

Veronika

Zlomeny poklop

Na ceste pri zeleznicnom priecesti, kade chodia aj chodci, je zlomeny a otvoreny poklop na sachte.
26. október 2017

David 1

Toto vážne nikoho z magistrátu netrápi??
31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

O zlomenom poklope bola Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) - ako vlastník príslušného poklopu na Nobelovej ulici - už dávnejšie informovaná, opravu majú objednanú.

Podľa dnešného preverenia tohto podnetu stále čakajú na opravu od dodávateľa, požiadali sme ich o provizórne zabezpečenie. Dnes sa tu má osadiť betónový poklop.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. júl 2019

Martin Uváček

Kanálový poklop bol premiestnený mimo chodníka. Tým to je podľa mna vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania