Neporiadok po piatike deciek

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 25. októbra 2017

Pravdepodobne pozostatok po víkendovej pitke racianskej mládeže. Plechovice, cigarety a iný odpad. Možno by stalo za pokus umiestniť na tomto mieste smetný kôš keď už je tu lavička.

26. október 2017

Martin Sykora

preco decka?kludne to mohli byt čučari..
27. október 2017

Martin U

Keby to boli čučari, tak by sa tam asi váľali zelené plastové fľaše od čuča. Toto tipujem skôr na mládež
27. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

napriek tomu, že miestny úrad nie je určený na to, aby upratoval neporiadok po deťoch, priestor sme vyčistili.
Kôš je od tejto lavičky umiestnený asi 20 metrov, a i keď je to kôš na psie exkrementy, môže sa do neho hádzať aj komunálny odpad. Tu vôbec nešlo o to, že by tie deti nemali k dispozícii kôš. Aj keby ho mali priamo pod nosom, tak by tam tie odpadky nechali hodené na zemi. S tým my ale nič nenarobíme. Miestny úrad nemá za úlohu suplovať základné princípy slušnej výchovy detí, za to sú prioritne zodpovední ich rodičia.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.