Naplaveniny na ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin Uváček 26. októbra 2017

Naplaveny piesok na križovatke Knižkova dolina X Pri kolíske spôsobuje šmýkanie vozidiel v zákrute. Búrky už nebudú, bolo by vhodné tento piesok odpratať.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, vyčistenie cesty zabezpečíme.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Celý priestor bol dňa 22.11.2017 vyčistený pracovníkmi úseku čistoty MU –Rača.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.