Odfláknutá rekonštrukcia

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Martin U 27. októbra 2017

Rekonštrukcia trate na Špitálskej a takáto nepochopiteľná fušerina. Kocky po bokoch trate na viacerych miestach trčia aj 3-5 cm nad povrch asfaltu, inde sú zas utopené pod jeho úroveň. Žiadam vysvetlenie ako cez takýto hrb prejde vozíčkár bez pomocí, keď ide o bezbariérový prechod. V takomto stave to snáď neskolaudujú, nehovoriac o tom že vytŕčajúce kocky do pár týždňov vydrolia prechádzajúce autá

31. október 2017

Lučenič

Asi to teda niekto zasa nesrovnal!
06. november 2017

Jochán

Zle zašpárovaná dlažba

Dlažba ktorá lemuje jazdné pruhy na Špitálskej je zle zašpárovaná.
Po zime hrozí rozpadnutie.
22. november 2017

Martin U

Kocková dlažba bola zarovnaná na úroveň nového asfaltu, ale koľko vydrží ?
24. november 2017

Peter Oravec

Dobrý večer,
môj podnet, ktorý sem administrátor pridal ako aktualizáciu iného podnetu, sa týkal iných vád než sa týka tento podnet. Tento podnet sa týka kociek medzi koľajnicami a vozovkou.
Môj podnet znel: Fušerina na Špitálskej: Rekonštrukcia vozovky na Špitálskej sa deje neuveriteľne fušerským a diletantským spôsobom. D l a ž d i c e n a k r a j n i c i neboli vôbec opravené a ostali krivé, deravé, plné buriny, miestami bez vyplnenia medzier medzi dlaždicami. O b r u b n í k y ostali krivé, miestami vylámané, trčiace do vozovky. Asfalt mesto leje aj desať cm n a d ú r o v e ň d l a ž d í c n a k r a j n i c i. Na križovatke s Lazaretskou ostal r o z b i t ý o b r u b n í k. Atď atď.
Prosím administrátora o rozlíšenie týchto dvoch podnetov, pretože sa netýkajú rovnakých závad rekonštrukcie na Špitálskej ulici.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania