Čierna stavba na Majerníkovej 34

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Peter 26. októbra 2017

Na pozemkoch mesta si v minulosti (cca od roku 2012/2013) pizzeria Rúra zabrala celkom slušnú plochu, zastrešila ju, vykachličkovala a urobila z nej parkovacie miesta. Po presťahovaní pizzerie na novú adresu sme tajne dúfali na opätovné uvoľnenie tohto priestoru pre obyvateľov, no drzosť prevádzkovateľov prekonala všetky hranice a aktuálne bola na tento priestor umiestnená veľká garážová brána!

Ak si vezmeme, že slušní ľudia musia (podľa stránky MiÚ) za jedno parkovacie miesto platiť 345,29 €/rok, celkom by ma zaujímalo, aká škoda vznikla iba v dôsledku zabratia tohto miesta za posledných 5 rokov.

Podľa katastra je predmetná parcela (1669/337) v majetku Hlavného mesta SR. Priložená fotografia je asi rok stará, aktuálne je vstup prekrytý novou elektrickou garážovou bránou.

28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pozemok patrí pod Magistrát hl. mesta, odporúčame Vám kontaktovať magistrát 02 59356111 a spojiť sa s majetkovým oddelením.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
15. december 2017

AdPo

pozdravujem Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves.
Žiadam Vás, aby ste vy kontaktovali magistrát a spojili sa s majetkovým oddelením. Teda samozrejme, ak Vám nie je jedno, čo sa deje v mestskej časti, ktorej obyvatelia sa skladajú na VAŠE PLATY!!!
Tieto Vaše hry na mestské časti a magistrát a prehadzovanie si problémov vskutku občana nezaujímajú. Takže Vás žiadam, aby ste kontaktovali magistrát na tel. čísle 02 59356111 a tento podnet spoločne doriešili. Inak nevidím dôvod na to, aby Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves aj naďalej dostával peniaze od ľudí a nerobil doslova a do písmena nič...
21. december 2017

Peter

V dobách minulého režimu bola taká hra, volala sa "stratila sa pionierska šatka" a spočívala v tom, že bolo treba čo najskôr sa zbaviť obvinenia a hodiť to na niekoho iného - "ja ju nemám, ja ju nemám, má ju číslo 7". Teraz som si na to spomenul.

Zatiaľ čo sa zodpovednosť presunula na magistrát, na novej garáži narástli decentné lexanové okná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania