Neporiadok pri stojisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

prosim upratat.

30. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Neporiadok bol uprataný pracovníkmi VPS . Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania