Začínajúca skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Rado Cecik 27. októbra 2017

Keby sa ta šikana pri vrátnici z prejazdný nebolo by tam také nastražené zátišie na sypanie smeti, alebo sa dohodnúť zo strážnikmi nemocnice nech to sledujú.

31. október 2017

Odpoveď samosprávy

O tomto problematickom mieste vieme, pravidelne ho monitorujeme a čistíme.















































Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
31. október 2017

Lučenič

Nelegálna skládka stavebného a iného odpadu sa však posunula o jednu zákrutu ďalej, takže ju máme na očiach najmä my, vlastníci priľahlých záhrad. Prosím MČ Lamač aby zasiahla aj na tom to mieste (je to od vrátnice areálu stavby vpravo dole). Ďakujem.
23. november 2020

IVAN

Podnet je v akom stave ? Čo sa spravilo aby bol vyriešený?
24. november 2020

Hayduke

IVAN, oblasť bola tento rok upratovaná v rámci dobrovoľníckej akcie v spolupráci s miestnym úradom, ale nebolo vyriešené všetko. Smeti, ktoré vidno na fotke, tam už dávno nie sú, ale iné smeti sú ešte zosunuté o 2m ďalej na svahu. Aby bol podnet vyriešený je treba nejakých aktivistov, ktorí by to pozbierali, lebo takýto terén miestny úrad nebude riešiť nikdy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.