Plné smetné koše

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý

Vseobecny problem na vsetkych zastavkach.Castejsie vysypavanie kosov by neuskodilo.Nechcem zit na smetisku.

17. jún 2013

Peter

keby len plne..... ale aj nechutne pocarbane spinave kose, chcelo by to vymenit kose, teda minimalne aspon namalovat. brekeke

btw do tej autoskoly by som nesiel ak nacapia reklamu na taky kos tak to tam bude vyzerat rovnako ako v tej autoskole...
17. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali priamo na Dopravný podnik Bratislava, ktorý spravuje a udržuje všetky zástavky MHD v Bratislave.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
17. jún 2013

Peter Bučáni

ono uz ani kapacitne tie kose nestacia.Snad ich vymenia.dakujem za posunutie podnetu.Snad sa to bude riesit..zastavky su modernejsie- sklenene ale kose....ostali este z dob totality.
23. jún 2013

Peter Bučáni

je tomu tyzden a dopravny podnik to evidentne nezaujima.stav nevyrieseny.ziadne vyjadrenie zjavne.To ludkovia aby ste videli co je to za firmu.Prospela by jej zdrava konkurencia.
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet nám bol preposlaný dnešným dňom. Radi by sme informovali, že frekvenciu vysypávania košov sme navýšili a rovnako osadzujeme kapacitnejšie nádoby. Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania