Nefungujúce hodiny na ŽST Petžalka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Stanislav Jackulik, 30. októbra 2017

Dobry den,
uz par tyzdnov su hodiny na ZST Petrzalka, Kopcianska ulica nefunkcne.
Prosim o opravu.
Dakujem.

07. november 2017

Peter

keby len hodiny.... ta stanica aaaale skoda reci... https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/5712/nefungujuci-eskalator
08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Vo veci nefungujúcich hodín na ŽST Bratislava Petržalka zasiela Oblastné riaditeľstvo Trnava nasledovné stanovisko:

Jedná sa o atypické vežové hodiny, ktoré sa nachádzajú na priečelí ŽST Bratislava Petržalka. Z dôvodu poruchy strojčeka, ktorý spôsoboval zmeškávanie hodín o 15 minút za čas 60 minút boli hodiny dňa 03.10.2017 o 12.00 h technickou zložkou vypnuté z prevádzky.

Hľadali sme dodávateľa, ktorý by zabezpečil ich opravu. V súčasnosti bola na ŽSR vystavená a zaslaná na schválenie objednávka na obhliadku a servis hodín. Pokiaľ sa nevyskytnú nepredvídateľné udalosti, v priebehu tohto mesiaca by hodiny mali byť opäť uvedené do prevádzky.

Za nepríjemnosti spôsobené cestujúcej verejnosti sa ospravedlňujeme.

S pozdravom
Elena Wolzbergerová
ŽSR OR Trnava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.