Pahýle lámp na Rajeckej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Janči Bakoš 02. novembra 2017

Na Rajeckej ulici (medzi vchodom č 10/12 a Hradskou) sú namiesto lámp iba pahýle.

Prosím o ich urýchlenú opravu.

07. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, osvetlenie je v správe Magistrátu hl. mesta, ktorým zasielam podnet. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
07. november 2017

Anonymný užívateľ

Je to jasné. Neskončené kšefty zo Siemens s.r.o.
18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Oprava lámp na Rajeckej ulici je naplánovaná na budúci rok.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. november 2019

Karol

Nové lampy osadené
26. november 2019

Odkazprestarostu.sk

Ďakujem za info, podnet uzatváram.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania