Chodník pred Krematóriom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený

Zaslal: Martin, 01. novembra 2017

Na Hodonínskej ulici pred Krematóriom je chodník ,ktorý začína na autobusovej zastávke a končí na trávniku. Bolo by dobré ,keby pokračoval až do Krematória,lebo teraz musia ľudia chodiť po ceste medzi autami.

05. november 2017

Matus

Skor by som upozornil aj na auta parkujuce na zeleni.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.