Zarastený kmeň stromu na Miletičovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. novembra 2017

Kmeň tohoto stromu je dlhodobo zarastený a bráni výhľadu chodcov/vodičov na vozovku. V prípade, že svetelná signalizácia na križovatke Miletičova-Košická je pokazená, prípadne vypnutá, tak prechádzanie cez križovatku je riziková rovnako pre chodcov, ako aj pre vodičov.

21. november 2017

Anonymný užívateľ

Listy opadali, takže výhľad sa zlepšil. Jednoznačne však treba kvôli bezpečnosti tie pakonáre orezať.
24. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetu venovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dispečing hlavného mesta zabezpečil orez konárov brániacich bezpečnému výhľadu.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania