Nelegálna reklama

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Pete, 03. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

prečo kompetentní neodstraňujú tento ilegálny cirkusácky vizuálny smog zo stĺpov verejného osvetlenia? to si môžeme každý nacapiť reklamu na lampy? každý rok to tam špatí

09. november 2017

Pete

Zodpovednosť za riešenie týždeň po podaní podnetu nemá adresáta. Cirkus sa už o 3 dni presunie inam a reklamu presunie tiež - "podnet vyriešený". Rozhodne NIE! Mne nejde o reklamu na tejto jednej lampe! Mne ide o to, aby magistrát, ktorý má v správe stĺpy verejného osvetlenia pri cestách, riešil tieto ilegálne reklamy, ktoré sa rok čo rok objavujú opakovane na stĺpoch po celej Bratislave. Aby to pracovníci odstraňovali!
10. november 2017

Michal omgrndrblg@gmail.com

Žiaľ, ja som identický podnet podal pre inú mestskú časť a presne tak to dopadlo. Cirkus odišiel, a podnet sa označil ako vyriešený. Bežná prax na Odkaze pre starostu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.