Jama na Brezovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Jarmila, 04. novembra 2017

Pri kontrole plynoveho potrubia na Brezovej ul. bola pri cisle 55 zaciatkom oktobra vykopana asi 1 m hlboka jama. Doteraz je nezasypana, behaju po nej male deti, v dazdi z nej steka blato na cestu.

08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keďže u nás nebola nahlásená žiadna havária a jednalo sa o zásah SPP, postúpili sme im podnet a čakáme na vyjadrenie. Pekný deň


Mgr. Henrieta Dvorská
06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zasielame odpoveď spoločnosti SPP,s.r.o.: Po obdržaní Vašej žiadosti sme kontaktovali nášho zmluvného partnera, ktorý realizuje zemné práce a preverovali situáciu uvedenú v podnete.
Podľa vyjadrenia zhotoviteľa nastal defekt na plynovode, č.z., že došlo k poškodeniu izolácie. Z dôvodu prevencie úniku plynu došlo k urgentnému výkopu zo strany zmluvného partnera.
V zmysle jeho vyjadrenia sú toho času už zemné práce ukončené.

Za pochybenie zo strany nášho zmluvného partnera sa ospravedlňujeme.


Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.