Chýbajúci kôš na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý

Zaslal: Antoan, 06. novembra 2017

Chýbajúci kôš na zastávke MHD Waitov lom na Kremeľskej ulici. Nakoľko tu tento kôš chýba sú v okolí smeti.

28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

vzhľadom na nízku obslužnosť cestujúcej verejnosti na uvedenej zastávke DPB, a. s., neplánuje osadenie smetného koša. Každopádne danú zastávku naši zamestnanci opätovne vyčistia.

S pozdravom

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
29. november 2017

Antoan

A zase sa budú smeti hádzať na trávnik na tejto menej frekventovanej zastávke.
Citát aktuality DPB - 6.7.17 Dohoda DPB a primátora mesta Bratislavy dohoda o spolupráci.
DPB, a.s. sa snaží čo najviac prispieť ku komfortu cestujúcej verejnosti, pravidelne sa o zastávky stará a čistí ich. Frekvencia čistenia zastávok ako i smetných košov závisí od využiteľnosti konkrétnej zastávky. Čistenie vykonávajú pracovníci DPB, a.s. na najfrekventovanejších zastávkach, ktoré má podnik v správe každý deň, dokonca aj počas víkendov, na menej frekventovaných občasne, no vždy s pravidelnou kontrolou. Čistenie zastávok pozostáva z vyprázdnenia odpadovej nádoby a odstránenia odpadkov z plochy nástupišťa.ň

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.