Parkujúce autá na chodníku - zastávka MHD Autobusová stanica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Katrin 14. novembra 2017

Dobrý deň, rada by som upozornila na parkujúce autá pri zastávke MHD "Autobusová stanica". Keďže po vystúpení väčšina ľudí ide na novú autobusovú stanicu, je problém sa dostať CEZ husto zaparkované autá na chodníku (viď. obrázok - ktorý nie je aktuálny, ak by stáli takto, tak je to ešte v pohode,stoja tam momentálne hustejšie a až po búdu). Je tam kúsok chodníka pri trávniku, tam by som povedala, že ok, nezavadzajú, ale ak vystupujete z prednej časti autobusu, nedostanete sa cez autá, musíte ich obísť (+ ľudí :) čakajúcich na spoj), čo sa mi zdá drzé, ak bude zlé počasie, budú parkovať v búde na zastávke? Je to chodník, nikde som tam nevidela tabuľu "P". Neviem, komu patrí tento chodník, preto skúsim takto "reklamovať".

07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme, že sa zaujímate o naše mesto. Váš podnet ohľadom vozidiel parkujúcich na chodníku sa vyrieši ukončením rekonštrukcie ulice Mlynské Nivy, ktoré je plánované na tretí kvartál 2020. Veríme, že nová ulica prinesie väčší komfort obyvateľom, ako aj návštevníkom Bratislavy. Zároveň sa chceme ospravedlniť za dlhodobé neriešenie vášho podnetu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania