Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Spadnuté konáre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Roman Salkovic, 07. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosim o odstranenie spadnutych konarov ktore blokuju cesticku.

08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie na spadnuté konáre. Samozrejme, konáre budú odstránené.

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
19. november 2017

Roman Salkovic

Dakujem pekne za vyriesenie podnetu, prosim oznacit ako vyriesene. Dakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.