Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Strnutá značka diaľnice

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 08. novembra 2017

Príjazd na diaľnicu od Vajnor a od poslednej víchrice strhnutá značka diaľnice. Potrebné ju opäť upevniť.

08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin U.
informačnú značku pri vjazde na diaľnicu , ktorú strhla veterná smršť už správca cesty obnovil. ďakujeme za podnet.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.