Lidl kontajnerové stojisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Zaslal: Viera, 09. novembra 2017

Kontajnerové stojisko pri obchode Lidl Vrakunská ul. Pod.Biskupice býva preplnené a tak mnohé kartóny končia vedľa vyhradeného stojiska. Okrem toho jeden kontajner kapacitne nestačí a tak množstvo odpadu je uložené mimo kontajnera na zem. Už som na to upozornila spoločnosť Lidl ale nič sa nedeje.
Nie je to prvý krát. V prípade nepriaznivého počasia hrozí, že uložený odpad bude vetrom roznesený do okolia.

10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Spoločnosť LIDL sme už upozornili na neporiadok pri kontajnerovom stojisku, opakovane ich vyzveme na dodržiavanie čistoty a poriadku.

S pozdravom

Zuzana Deáková
ref. ŽP,OaCH
Miestny úrad Bratislava - Podunajské Biskupice
23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Na základe nášho upozornenia bolo priestranstvo vyčistené.

Zuzana Deáková
ref. ŽP,OaCH
Miestny úrad Bratislava - Podunajské Biskupice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.