Zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: Anonymný užívateľ, 09. novembra 2017

Chcel by som upozorniť na stav chodníka. Je zarastený burinou a kvalita chodníka tiež nie je dobrá.

29. november 2017

Odpoveď samosprávy

Zamestnanci odd. životného prostredia prešetria podnet priamo v teréne. Následne bude vyzvaný vlastník priľahlej nehnuteľnosti k vykonaniu nápravy – odstráneniu náletov vyrastajúcich spod múrika nehnuteľnosti.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.