Dlhodobo odstavené auto bez EČ

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Kráčmar 10. novembra 2017

Dlhodobo odstavené auto bez EČ a s neplatnou TK a EK
na rohu Mútna a Belopotockého na parkovisku pre rozhlasom.

15. november 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie!
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.

Podnet preverujeme na príslušnom oddelení hlavného mesta. Budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto dnes na odstavené vozidlo umiestnilo 60 dňovú výzvu.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vozidlo bolo dňa 21.03.2018 odstránené a umiestnené na určené parkovisko.

S pozdravom Oddelenie životného prostredia a mestskej zelene. Hlavné mesto SR Bratislava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania