Smetisko na Pribinovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Dada 12. novembra 2017

Dlhodobo odstavené vozidlo bez EČV na Pribinovej ulici, pri garážach (blízko pri Kovošrot metMax, pri výjazde na Prístavnú ulicu).
Okrem vozidla je na miestne značný neporiadok, ktorý sa deň čo deň iba zväčšuje.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Smetisko sa nachádza na súkromnom pozemku. Upozorníme vlastníka na potrebu nápravy.

MU Bratislava - Ružinov
02. september 2018

zita

Priserny bordel na Pribinovej v okoli Kovosrotu

Ziadam urychlene odstranit ciernu skladku a vsetok bordel na Pribinovej ulici v okoli Kovosrotu. Vyzera to tam priiiiserne!!! Kto je zodpovedny za cistotu tohto priestoru?? Podnet budem nadalej sledovat, kedze tam prechadzam denne. Zaroven ziadam upozornit majitela Kovosrotu, co sa deje v jeho okoli...
25. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ BA-Ružinov zabezpečila odstránenie odpadu na Pribinovej.

@admin prosim o uzavretie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
09. december 2018

zita

Mnozstvo bordelu vsemozneho druhu. Medzicasom minuly tyzden boli murovane objekty odstranene, avsak skladka je tam stale. Prosim dokladne vycistit a upozornit majitela Kovosrotu, co ostava po klientoch...
25. január 2019

Marian Paul

Bezdomovci vozia material do kovosrotu MetMax a co sa im nehodi vyhodia vedla na parkovisku. Rastie tam paradna cierna skladka.
06. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť vykonala dňa 04.03.2019 kontrolnú ohliadku uložených opatrení a odpad bol odstránený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
06. marec 2019

Marian Paul

HURAAA! No hlavne treba upozornit majitela kovosrotu aby jeho skveli zakaznici zase neurobili bordel.
26. jún 2020

Milan

Pribinova-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zakaznici výkupu druhotných surovín kovošrot Metmax na Pristavnej sustavne zanechavaju zvysky nevykupenych surovin, plasty, voziky,.. v okoli prevadzky. Posledny mesiac som tam 2x dostal defekt od zeleznych spon a okolie vyzera dost biedne. Mozno by pomohlo ak by majitel ktory na tom zaraba sem tam upratal po svojich zakaznikoch.
28. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Milan,

Vaša aktualizácia bola zaslaná samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť upozornila vlastníka pozemku verejné prístavy, aby dal odstrániť skládku vznikajúcu na jeho pozemku.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania