Autovrak BA 869 CD (Mamateyova)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Lucia, 10. novembra 2017

Auto odstavene uz viac nez rok, vytekaju z neho tekutiny, bez EK, TK, zabera parkovacie miesto

13. november 2017

j409988@mvrht.net

Ma znacku, takze s nim takto nepohnete.
15. november 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie!
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
25. november 2017

Odpoveď samosprávy

Vozidlo sa nachádza na komunikácii vo vlastníctve a správe hlavného mesta Bratislavy, ktoré je v tejto veci kompetentné vyzvať vlastníka vozidla na jeho odstránenie.

MČ Petržalka
27. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Upozornili sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 25.1.2018 bola na odstavené vozidlo umiestnená 60 dňová výzva na odstránenie.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujme, že vozidlo sa pri obhliadke dňa 03.05.2018 nenachádzalo na mieste.

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.