Ničenie prírody pri amfiteátri

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Uzavretý

Pravdepodobne zlodeji dreva z mestskych lesov za nase peniaze nicia dalsi kusok prirody a zelene v extremne oblubenej rekreacnej lokalite. Odhadujem ze si stavaju dalsi sukromny grilovaci flek pre seba, pre papalasov a zbohatlokov. Samozrejme to zaplatime vsetci a este nam aj znicia verejny priestor. Ziadam okamzite zastavit tuto stavbu a vratit priestor prirode a ludom.

16. november 2017

MLB

Dobrý deň,
na Partizánskej lúke pribudne jeden veľký dvoj altánok, voľne prístupný pre verejnosť. Stavbu ďalšie veľkého altánku určeného na posedenie, grilovanie a opekanie si vyžiadal veľký záujem verejnosti o takýto spôsob relaxácie. Altánok by mal byť prístupný aj ľuďom so zdravotným postihnutím.
02. január 2018

Ignác gwsssc

Klamstvo. Loz. Oplotene najlacnejsim najhnusnejsim plotom a zamknute. Znicenie vzacnej prirody - skokan. Hnusna lacna zamkova dlazba v lese.
02. január 2018

Ignác gwsssc

+ samozrejme vsade blato, stavbarmi spilene / znicene stromy. Ziadam podnet oznacit ako Nerieseny.
03. január 2018

MLB

Výstavba altánku ešte nie je ukončená. Prebehnú terénne úpravy a výsadba. A až po celkovom dokončení bude altánok voľne prístupný. Termín dokončenia jar 2018.
23. máj 2018

Peter Oravec

Pán admin, prečo je tento podnet uzavretý? Veď to, čo píšu opakovane lesy, je dokázateľná lož. Altánok nie je voľne prístupný, vyberajú 100 eur za odomknutie. Pritom bol postavený z daní obyvateľov na verejnom pozemku. Ďakujem za odpoveď (ak sa nejakej dožijem).
http://bratislava.dnes24.sk/mestske-lesy-prenajimaju-verejne-altanky-na-partizanskej-luke-za-100-eur-na-den-298792
https://www.bratislavskenoviny.sk/zivot-v-meste/49496-chystate-sa-opekat-za-vyuzitie-altanku-na-zeleznej-studnicke-zaplatite-az-100-eur

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania