Chýbajúci odpadkový kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Lubos Forro, 10. novembra 2017

Dobry den,

Na Sibirskej 64 ostala konstrukcia po odpadkovok kosi, ale samotny kos chyba. Bolo by mozne ho tam opat dat?

Dakujem

16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Nová smetná nádoba bola osadená.

Jana Plevová
16. november 2017

Lubos Forro

Dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.