Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nefunkčná lampa v prístrešku MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zaslal: Netro, 10. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na zastávke električiek Hečkova nesvieti lampa v prístrešku.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

riešenie tohto podnetu je v kompetencii Bratislavského dopravného podniku, kam podnet aj posielame s prosbou o riešenie.

Ďakujeme

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
03. január 2018

Martin U

Osvetlenie prístrešku je už funkčné. Podnet vyriešený.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.