Odpadky medzi chodnikom a Dunajom pred Euroveou

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: zita, 10. novembra 2017

Pred Euroveou na travnatej ploche je po celej dlzke medzi spodnym chodnikom a Dunajom mnozstvo odpadkov, sklenenych flias, PET flias. Kto je zodpovedny za odstranovanie odpadkov a cistenie tohto useku? Fotodokumentacia je z 10. nov. 2017. Prosim upovedomit kompetentnych a vykonat napravu. Dakujem.

14. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.
Mestská časť vyzvala vlastníka pozemku aby zabezpečil odstránenie odpadkov medzi chodníkom a Dunajom pre Euroveou.





kancelária starostu
15. november 2017

Miro mikrovany

apropo - pani by som navrhol vyzbierat a nie fotit a davat na portal, ktory riesi ine problemy...ved ked vam to vadi tak to mozte aj zdvihnut...mozno sa k vam niektoprida...
15. november 2017

zita

Panovi odkazujem, ze portal riesi AJ poriadok vo verejnom priestore, odpadky nevynimajuc.
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

priestor medzi Dunajom a chodnikom sa pravidelne čistí a odpadky sa zbierajú. Je možné , že boli fotografie nafotene v čase pred pravidelným upratovanim. Toho času je priestor uprataný boli nám zaslané aj fotografie po vyčistení.



kancelária starostu
06. december 2017

zita

Prosim o castejsie (denne) upratovanie odpadkov v trave, nakolko je priestor medzi chodnikom a Dunajom permanentne zahadzany odpadkami. Chapem, ze bordelarov neprevychovame, no tato exkluzivna lokalita by si zasluzila, aby bola tip-top, co sa cistoty tyka. Dakujem
15. december 2017

zita

Mily admin OPS,

Prosim o poslanie aktualizacie samosprave. Podnet aktualizacie nebol do dnesneho dna rieseny. Vdaka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.