Zasypaný chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Peter, 11. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

čo k tomu dodať, keď tí čo to vedľa odpratávali si toto ani nevšimli?

01. december 2017

Peter

Už je to odstránené.
08. december 2017

Odpoveď samosprávy

Požiadali sme Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka o vyčistenie okolia celého areálu základnej školy ako aj detského ihriska.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.