Prepadavajúca sa cesta/chodník na Kukučínovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
V. 15. novembra 2017

Dobrý deň, chcem nahlásiť nebezpečný a zhoršujúci sa stav vozovky a chodníka. Cesta je dlhodobo poškodená a neopravená (viď foto street view z júna 2014). Na druhej fotke (november 2017) je vidno vzniknutú dieru medzi cestou a chodníkom. Žiadam o opravu cesty a chodníka na frekventovanej križovatke ulíc Kukučínova a Riazanská. Ďakujem veľmi pekne.

24. marec 2019

Martin U

Chodník aj diera v ňom boli opravené. Podnet vyriešený.
24. marec 2019

V.

Dobrý deň, cesta aj chodnik síce konečne pekne opravili, ale v betóne obrovské stopy po topánkach :( vidno aj na vašej fotke, prikladam však detail

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania