Vandalizmus na Mariánskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Martin 12. novembra 2017

Celá Mariánska ulica je úplne zničená.Odporúčam zrušiť mestskú políciu a ušetrené peniaze dať na odmeny za chytenie páchateľov,prípadne majiteľom domov na opravu.

14. november 2017

Anonymný užívateľ

Žeby typické bratislavské ? Nestarať sa, nechať spustnúť a potom zbúrať, lebo sa neoplatí rekonštruovať ? Chystá si tam niekto rozľahlý stavebný pozemok ?
14. november 2017

cestár

A čo robí samospráva, pán starosta sa už je finennčne vyčerpaný opravou dlažby v MČ - Staré mesto. V právnom štáte je možné všetko, musíte počka, voľby sa blížia a vtedy sa slubuje aj neskutočné, len politici sú obdarovaní krátkou pamäťou a terba byť trpezlivý.
29. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mestská časť nemá žiadnu praktickú možnosť tomuto čmáraniu zabrániť. Mestská polícia podlieha primátorovi a magistrátu. Popísané budovy tiež nie sú majetkom mestskej časti. Problémom zvýšenej frekvencie grafity na Mariánskej je obchod so sprejovými farbami. Skúsil som napísať list majiteľovi budovy, v ktorej obchod sídli, pánovi Andrejovi Babišovi, aby im vypovedal nájom. Bez výsledku aj bez odpovedi.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto
29. november 2017

Anonymný užívateľ

Ak je majiteľom budovy pán Andrej Babiš, tak je to viac-menej isté, že sa budova bude búrať ... Preto ten nezáujem o údržbu ...
14. december 2017

Anonymný užívateľ

Len aby na mieste tejto schátranej budovy nebol v budúcnosti Babišov mrakodrap ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania