Nebezpečný prejazd popod Prístavný most

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 20. júna 2013

Prejazd cez križovatku pod Pristavným mostom je nebezpečný. Ide o miesto, kde vodiči prichádzajú od Bajkalskej ulice ku kruhovej križovatke. Pri dopravnej značke "Stoj, daj prednosť v jazde" je cesta prepadnutá a zničená. Priečnej trhlina viditeľne ukazuje, že je tam už aj konštrukčná porucha.
P.S. A veľa šoférom sa tu stáva, že im pri akcelerácii "zdochne" motor.

20. jún 2013

Martin Jurasek

Detailný záber vyzerá naozaj hrozivo.
21. jún 2013

razdvatrojka

rozumny sofer si nenecha padnut pri prednom nahone kolesa do najvacsej jamy... tym nechcem povedat, ze jama nieje problem a moze tam ostat, ale naznacit, ze mnohi sa za volantom spravaju ako ovecky, a akakolvek dalsia invencia v rieseni problemu je na bode mrazu.
21. jún 2013

Martin

???
Radšej, keby ste podporili odstránenie tejto poruchy na pozemnej komunikácie a nekomentovali, kto je aký šofér.
Ďakujem za porozumenie p. razdvatrojka
21. jún 2013

razdvatrojka

pan martin, myslim, ze je toto verejna diskusia a kazdy moze vyjadrit svoj nazor. kedze ako jeden z nasledkov uvadzate skapanie motora, dovolil som si skonstatovat, ze priemerne zdatny sofer si dava pozor ako zastane, aby sa vyhol naslednym problemom. ak sa vas to dotklo velmi ma to mrzi a ubezpecim vas, ze budem bojovat za odstranenie tohto nedostatku na ceste... ak to spravca komunikacie do 3 rokov nevyriesi, dam si tu namaha a na moje naklady dam zaliat predmetne diery asfaltom, aby nedochadzalo k zdochynaniu motorov
21. jún 2013

Martin

Pan razdvatrojka, prapodstata podnetu je poskodena cesta, nie zdochynanie motorov. Ked Vam nevadi po takychto priecnych dierach jazdit, tak je to Vas problem.
Problem by vsak urcite nastal, keby ste sa chrabro rozhodli zaliat diery na vlastne naklady. Ste vsak velmi prezieravy, lebo ste si dali lehotu 3 roky.
Praci cest!
08. júl 2013

blavak

takisto by sa mohlo upraviť zábradlie keďže pri pohľade vľavo zábradlie úplne zakrýva cestu. mohlo by by priehladnejsie, poprípade tycky natocene o 45 stupňov aby bolo pomedzi ne vydiet
17. júl 2013

Blanarovič

Pribudlo vodorovné dopravné značenie, ktoré zamedzuje používanie ľavého, poškodeného jazdneho pruhu a doprava je presmerovaná do pravého jazdného pruhu. Z tohoto dôvodu sa tu vytvárajú kolóny.
Dúfam, dúfame, že je to len dočasné riešenie a bude po oprave odstránené.
18. júl 2013

Vlado

Táto zmena organizácie dopravy je trvalá alebo len dočasná?
13. august 2013

Majtán

Preboha, to kto tu "zrušil" jeden jazdný pruh? To dokedy tu budeme ešte stávať v kolóne.
Som zvedavý, čo sa tu vypukne, keď skončia prázdniny?
To má byť príspevok mesta k plynulosti a ekológii dopravy?!
30. september 2013

Senohradský

Už viac ako 2 mesiace je tu v špičke zúfalá dopravná situácia!
Kto má na starosti tento úsek? Magistrát alebo Národná diaľničná spoločnosť?
01. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Príjazd na rondel pod Prístavným mostom z Bajkalskej v smere od Prievozskej bol dlhodobo najnehodovejším miestom celého rozsiahleho dopravného uzla. Na základe tohto nepriaznivého stavu požiadal Krajský dopravný inšpektorát (KDI) o jeho nápravu pomocou úpravy dopravného značenia. Oddelenie dopravného inžinierstva Magistrátu hl. m. SR Bratislavy po konzultácii s KDI spracovalo situáciu dopravného značenia, kde bol na príjazdovej vetve ľavý jazdný pruh zrušený. Vodiči dávajúci prednosť tu pri státí vedľa seba strácali prehľad o blížiacich sa vozidlách z ľavej strany na hlavnej s následkom vzniku nebezpečných kolízií a nehôd. Tomu bolo nutné zabrániť aj za cenu zníženia priepustnosti tohto vjazdu do rondela. Spracovaná situácia dopravného značenia bola úspešne prerokovaná dňa 25.6.2013 a následne bola táto úprava aj zrealizovaná.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
16. október 2017

Miro mikrovany

situacia sa opakuje....
17. október 2017

Anonymný užívateľ

Miro mikrovany, používaj aktuálne fotografie!
17. október 2017

Miro mikrovany

Príjazd do kruhového objazdu Prístavný most

mesiace a roky neupravena vyjazdena a betónom poskodena prijazdova cesta z juhu SVk smer pristavny most...opakovane vysypany strk, a beton zatvrdnuty este k tomu nebezpecne kolaje
roky neopravene...KOCURKOVO/BALKANSKOVO/ alebo zamer ...?
24. október 2017

PRAVO REZIDENTA

to mam vystupit z aute.. alebo zaparkovat na prechode...ublizil som niekomu?...
24. október 2017

PRAVO REZIDENTA

to mam vystupit z aute.. alebo zaparkovat na prechode...ublizil som niekomu?...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania