Poškodené verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Zaslal: Peter servisteamsk@gmail.com, 14. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

pocas velmi silneho vetra sa poskodilo osvetlenie

14. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie. Problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.



Siemens s.r.o.
14. november 2017

cestár

A co bude, keď bude mínus 10 oC?
15. november 2017

somár rámos

cestár

A co bude, keď bude mínus 10 oC?

Zima!
13. december 2017

Palo Kubiš

foto je z ulice Biloruská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.