Porušovanie maximálnej povolenej rýchlosti a ohrozovanie chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Andrej 14. februára 2018

Chcel by som upozornit na pretrvavajuci problem na Trnavskej ulici za krizovatkou s Tomasikovou ulicou oproti Freshmarketu a arealu NAD: vodici neustale prekracuju povolenu rychlost, pricom v tejto lokalite sa pohybuje mnozstvo chodcov medzi NAD , Freshmarketom, R1 centrum, kde zaroven chyba prechod pre chodcov...Musim upozornit ,ze s novymi prevadzkami v tejto lokalite pribudli chodci, ktory casto prechadzaju cez jazdne pruhy. Horsie vsak je ,ze chodci aj na chodniku aj pri prechode cez cestu su ohrozovany autami rutiacimi sa aspon 20-30 km nad max. povolenu rychlost....Dakujem

12. február 2018

Andrej

Vazena samosprava, mozete nam poskytnut odpoved na tento podnet? Povazujete ho za neadekvatny, alebo nemate prehlad o situacii v tejto lokalite? Mozete aspon nacrtnut mozne riesenia do buducnosti?
09. november 2018

Andrej

rychlost sa stale nedodrziava a tento jav zapricinuje to, ze obyvatelia Trnavky su vystaveny zvysenej miere emisii vyfukovych plynov...je mozne pozdlz Trnavky na tejto ceste obmedzit rychlost aut ? viete v akom stave tu jazdia auta najma starsie dizle...o potrebe uprave premavky na tejto ceste som uz upozornil avsak podnet ostava bez reakcie mesta...popod vlakovy nadjazd a cez deliaci ostrovcek chodi mnozstvo ludi, co musi mesto vediet, avsak chyba riadne osvetlenie , prechody obmedzenia dopravy...teraz v zime ked zapada slnko od 4 pm tak je to ohrozenim pre chodcov. vodici niektori tu radi vypalia rychlost aj 80 km/hod...vdaka aspon policajnym hliadkam, ktore pomahaju v danom useku dodrziavat predpisy...cest ich praci...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania