Smrad, hluk a obrovské plamene zo Slovnaftu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený

Zaslal: Helena, 17. novembra 2017

Slovnaft: obrovske fakle horia cely den a celu noc!!!! Neda sa v klude spat, hluk a osvetlenie z fakiel rusi nocny klud.
Smrad ktory vypusta sa neda dychat! A najhorsie je kolko kyslika spalia tieto ozrutne fakle! Uz tu nie je ziaden kyslik na dychanie. Žiadam o riesenie tejto situacie. Ludia sa nemaju na koho obratit. Starostovia to musia zacat riesit!
Je to katastrofa co nas tu vsetkych poziera. Ak nebude kyslik budeme ho kupovat v sačkoch od Slovnaftu?

17. november 2017

somár rámos

Najvyšší čas,už uplynul , aby sa s touto sku3venou firmou niekto začal zaoberať, všetky predchádzajúce sťažnosti na OPS nikam neviedli , ani na ne nik neodpovedal.Dokedy tu budeme takto jednotlivo vypisovať, prečo sa nespojíme ,to sme fakt také zaprdené ovce, že si hentaká smradlavá žumpa prakticky v meste robí čo chce?
17. november 2017

Erik Hallon

Suhlasim s neznesitelnym hlukom. Zial toto sa "riesi" uz roky. Dostanete kopiu vyjadrenia slovnaftu ze robia to a ono a merania dokazuju hluk v norme.
04. december 2017

somár rámos

GREENPEACE Slovensko
Dobrý deň prajem pani riaditeľka.
Posielam Vám krátke video z dnešného večera natočeného v Rusovciach .
Žiara v pozadí je Slovnaft.
Desaťtisíce obyvateľov Bratislavy,ale aj okolia ,Rovinka ,Dunajská Lužná, aj Svätý Jur,Petržalka, aj Dlhé diely,áno aj Modra ,sú obťažované svetelným smogom ,zápachom (noxy?!) ,čoho sme my zadunajci našťastie ušetrení,chráni nás les a Dunaj,a hlukom.Toho už nie sme ušetrení .Neustály infrazvuk obťažuje vo dne v noci .
Mnoho bolo sťažností na stránke Odkaz pre starostu.Samozrejme bez odozvy.
Nikto nič,ľudia sú bezmocní ,rezignovaní.
Nie je toto parketa pre Greenpeace,postaviť sa za bezmocných ,a ukázať Slovnaftu ,že v zastavanom hlavnom meste sa treba správať ako keby tam bývali ľudia?
Ďakujem

ODPOVEĎ

Dobry den pan....
Velmi pekne Vam dakujem za informacie. Bohuzial, elektrosmogu sa Greenpeace Slovensko nevenuje. Co sa tyka zapachu, momentalne nedisponujeme ani ludskymi ani casovymim kapacitami a rovnako ani potrebnym vybavenim. Velmi nas to mrzi, ale v sucasnosti sa nam tomuto pripadu neda venovat. Mozno by som Vam vsak rada poradila kontaktovat aj zodpovedne organy a informovat ich o probleme.

S pozdravom,http://www.greenpeace.org/slovakia/sk/o-greenpeace/FAQ/

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.