Chýbajúce dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený

Zaslal: Juraj Benko, 17. novembra 2017

Na križovatke D4 s ulicou Bratislavká chýba dopravná značka P8.
Smerom zo Stupavy je umiestnené značenie P1 (vyznačené červenou), smerom z Bratislavskej žiadne značenie nie je (naznačené očakávané umiestnenie).

23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dopravná značka nie je v správe mestskej časti. Podnet bol preposlaný prostredníctvom správcu dopravného značenia hl.m. Sr Bratislavy na NDS.

Táňa Kratochvílová,
04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dopravné značenie na danom úseku je v súlade s projektovou dokumentáciou. Za križovatkou bude v dohľadnej dobe dokončené osadenie dopravnej značky A21 a A2a.

Komunikačný odbor NDS
18. september 2018

Juraj Benko

To s tym nema nic spolocne. Nie je to v poriadku a znacenie nie je v sulade s predpismi. Neprojektovali to Rakusania nahodou? To sa ako vodi ma spoliehat, ze ten trojuholnik je dopravna znacka? Co ked bude zasnezena, alebo inak zakryta? Ach..

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.