Opadané lístie, burina, odpadky na Krasovského

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: zita, 17. novembra 2017

Mnozstvo listia, odpadkov a buriny na Krasovskeho ulici. Chodnik je casto vyuzivany chodcami iducimi od zastavky elekricky Sad J Krala smerom do Sadu J Krala. Prosim o vycistenie chodnika. Dakujem.

20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.

Podnet sme postúpili príslušnému oddeleniu hlavného mesta, ktoré sa podnetom bude zaoberať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. december 2017

zita

Burina bola odstranena. Podnet je vyrieseny. Dakujem

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.