Poškodená lampa v parku Andreja Hlinku

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

V parku Andreja Hlinku je v časti kde sú polkruhove betónové múriky poškodená lampa verejného osvetlenia

23. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

Dakujeme za upozornenie, podnet sa budeme snazit co najskor odstranit.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania