Priechod pre chodcov Kazanská - Komárovská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Peter, 18. novembra 2017

Uplne vysuchany prechod pre chodcov kazanska komarovska..!!! Hrozí kolízia s chodcami

19. november 2017

cestár

Peter, ten priechod vo vozovke, ale aj časť chodníka má nevyhovujúci technický stav, ktoré treba zrekonštruovať a až následne vyznačiť vodorovným značením. Možno odborníci na magistráte pozabudli, uvidíme, ako a kedy budú reagovať, len mám obavu, že v súčasnosti pre nevyhovujúce klimatické podmienky k náprave už nedôjde a ak nezabudnú, bude to asi až v roku 2018.
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenia hlavného mesta, ktoré sa budú podnetom zaoberať. Budeme Vás informovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. december 2018

Lucia

Nikto s tym nic nerobi. Je to otras! Auta sa tam hrnu zo vsetkych smerov. Lietaju jak besne. Chodim tak kazdy den s kocikom. Myslim, ze kocik o chvilu vyhodim. Tie najazdy na katastrofalne chodniky....je mi z toho zle.....
Vsak pani takto nechodia. Ani ich deti!
14. december 2018

Peter

Dobrý deň p. Lucia..
Ano je to otras.. Rekonštruujú Kazanskú a na najhorší úsek sa vykašlú.
Je to hanba.
Dúfam, že nové vedenie mesta s tým niečo urobí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania