Stav vozovky v križovatke Svoradova - Pilárikova

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Maros 24. novembra 2017

Zvlnený a rozbitý (niekoľko krát neúspešne opravovaný) povrch vozovky v neprehľadnej križovatke

25. november 2017

Richard

Dobrý podnet. Spolu v snahe vyhnúť sa tomu nepríjemnému vlneniu a nadmernému opotrebovaniu podvozku tam vznikajú nebezpečné situácie vďaka obmedzenému rozhľadu kvôli parkujúcim autám, často na bielych čiarach na fotke vľavo. Ide o križovatku s vysokou intenzitou dopravy.
11. december 2018

Richard

Prosím o preposlanie podnetu, resp. aj overenie či je správcom cesty skutočne magistrát.

Piláriková ulica je pre obojsmernú premávku príliš úzka. Táto križovatka je veľmi frekventovaná a často neprehľadná kvôli nesprávne parkujúcim autám na rohu križovatky (biele čiary). Do toho ešte aj zhoršujúci stav vozovky, viď foto.
11. december 2018

Richard

Podľa zoznamu ulíc je cesta v správe m.č. Staré Mesto.

https://www.staremesto.sk/sk/content/zoznam-ulic-v-sprave-m-c-bratislava-stare-mesto/section:city
13. december 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

v dobe zadania podnetu skutočne bol preposlaný mestskej časti Staré Mesto. V histórii podnetu evidujeme, že následne došlo k zmene zodpovednosti na Magistrát. Na základe Vami uvedeného zdroja zo stránok samosprávy sme vyjadrenie k podnetu opätovne požadovali od MČ Staré Mesto.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
09. marec 2019

Pozorovatel

v priestore križovatky Pilárikovej a Svoradovej sú na asfalte "vlny"
10. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
03. júl 2019

Maros

bez zmeny
03. júl 2019

Pozorovatel

@admin

Vyrazna nerovnost povrchu v krizovatkeje sa uz nachadza niekolko rokov, nie len od roku 2017, kedy bol podnet nahlaseny.
Bolo by prosim mozne konecne frekventovanu krizovatku opravit?
Dakujem
04. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
03. september 2019

Pozorovatel

@admin
skoro 2 roky od nahlasenia podnetu, stale v rovnakom stave.
Prosim zaslat samosprave
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame investičnému oddeleniu, ktoré preverí, kto je správcom komunikácie. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná časť komunikácie je vo vlastníctve magistrátu. Váš podnet preto preposielame kolegom.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
16. september 2019

Pozorovatel

@admin Ops
Chcel by som sa opytat, podla historie podnet bol az v septembri po urgencii zaslany samosprave, kedze dovtedy tu nie je ziadna reakcia? Alebo...?

Ubehli skoro 2 roky ! od podania podnetu, kefy samosprava identifikovala, ze komunikacia patri magistratu...
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol zaslaný 3.3.;4.7. a 16.9. v tomto roku.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. február 2020

Maros

bez zmeny
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oddelenie správy komunikácií uviedlo, že križovatka je zahrnutá v pláne opráv na október 2020.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. marec 2021

Pozorovatel

Dobry den,

mohli by ste prosim vyziadat od samospravy stav riesenia podnetu?
Dakujem
11. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania