Zablatený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Mraz 23. novembra 2017

Parkujuce auta roznasaju blato po celom chodniku. Viete zabezpecit, aby tam auta vobec neparkovali? Vid.foto. Alebo zabezpecit riadnu udrzu chodnika.

28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2018

Lucia

Dobry den, pripajam sa k podnetu...situacia je stale rovnaka!
10. január 2018

Jozef Chajdiak

Parkovanie na chodníku a rozjazdená priľahlá zeleň na Trnavskej

Na chodníku na Trnavskej ceste medzi križovatkou s Bajkalskou a Kalinčiakovou (smerom k zimnému štadiónu) dlhdobo parkujú vozidlá. Chodník je veľmi široký, niektoré vozidlá parkujú iba na ňom, niektoré čiastočne na zeleni. Problémom je najmä to, že vozidla sa po chodníku pohybujú, ohrozujú chodcov, rozjazďujú priľahlú zeleň a tým zanášajú blato a nečistoty na chodník. Tým sa stáva chodník úplne nepoužiteľný pre chodcov.
Čo bráni osadeniu mechanických zábran a/alebo dopravného značenia na zamedzenie prístupu vozidiel na tento chodník ?
12. január 2018

Martin Mraz

Skuste sa s autom postavit kusocek s kolesom na tzv.travnatu/nespevnenu plochu hned za rohom, na Kalinciakovej ul., hned vam daju papucu. Ale tu, ako je vidiet na fotkach ta zelen nikoho nezaujima, teda minimalne nie Mestsku policiu. Ziadame o riesenie, je to nasa hanba, ked tadial idu napr. navstevnici hotela s kufrom :-/
30. január 2018

Stanislav Skyva

Znečistený chodník

Neriešením protiprávnej jazdy po zeleni a následným vynášaním blata na chodník a následnou neúdržbou sa z frekventovaného mestského chodníku stala veľmi znečistená poľná cesta.
30. január 2018

Zuzka

Z chodníku cesta a parkovisko, z trávniku blato.

Chodník medzi Double Tree by Hilton a Bajkalskou je intenzívne využívaný ako parkovisko, pričom jediný prístup na parkovanie na chodníku je práve chodník a tak chodci neustále musia uhýbať autám. Autá pri parkovaní vychádzajú na trávnik, pričom ho ničia a chodník znečisťujú blatom.
01. máj 2020

Martin Uváček

Chodník je už pre autá uzavretý z oboch strán. Zeleň sa pomaly vracia do normálu. Myslím že vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania