Hrdzavé semafory na križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 24. novembra 2017

Na križovatke Špitálska x Ul. 29. Augusta sú osadené semafory, ktorých konštrukcie ešte pamätajú socik. Hrdzavé svietia vedľa novonatretých stĺpov trakčného vedenia. Keď už nie vymeniť, nedali sa tiež natrieť?

27. november 2017

cestár

Martin U. Máte pravdu, na jednej strane tu mesto - dopravný podnik rekonštruuje električkovú trať za milióny, a takúto maličkosť si nevšimnú. Úbohosť práce odborníkov na hlavnom meste. Lenže je otázka, ako ďalej, keď mesto nemá vysúťaženého dodávateľa na Verejné osvetlenie, verím, že pán primátor Vám to vysvetlí, teším sa na stanovisko.
28. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. november 2017

D.Daniela

a ten pocmarany mur a rozv.skrinky ?????????????????
04. december 2017

Jochán

D.Daniela keď Vám to tak extra vadí tak vám odporúčam ísť do rooftopu na marianskej a kupiť si tam grafitti killer a zotrite si to sama!
grafitti tu sú aj budú každý wraiter chce byť známi po Bratislave a takto sa o to snaží...
23. december 2017

Martin U

Bude náter, nebude náter ? Električky už jazdia, čo teda bude s príslušnými semaformi.
05. september 2018

Martin U

Po takmer roku od nahlásenia bez odozvy magistrátu.
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Prajem pekný deň.

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že Siemens dostal pokyn na vypracovanie výmeny troch stožiarov s výložníkmi, a tromi chodeckými stožiarmi.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. október 2018

Martin U

No tak to som zvedavý, či Siemens niečo aj vymení. Ale aspoň môžeme skontrolovať, či sa tak stane.
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že vymeníme stĺpy cestnej svetelnej signalizácie v celej križovatke.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. október 2018

Martin U

Tentoraz musím magistrát a Siemens pochváliť. Na križovatke boli vymenené konštrukcie semaforov vo všetkých smeroch. Podnet he teda vyriešený.
12. október 2018

Martin U

Tentoraz musím magistrát a Siemens pochváliť. Na križovatke boli vymenené konštrukcie semaforov vo všetkých smeroch. Podnet he teda vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania