Pohodený zbytočný a nepotrebný veľký odpad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Katka 01. decembra 2017

Vo dvore Račianskej ul. ( 6-8 ) je pohodený veľký odpad. Kto to odstráni ?

07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
05. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Miesto bolo vyčistené ihneď po nahlásení.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania