Chýbajúce koše na triedenie odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Ján, 29. novembra 2017

Vrakúnsky cintorín Marianum Pohrebníctvo mesta Bratislavy je mestskou príspevkovou organizáciou. Je tu iba kontajner na zmiešaný odpad. Pritom veľkú časť odpadu tvorí sklo so sklenených kahancov ,ktoré obsahujú navyše mnoho plastových častí. Taktiež je veľké množstvo umelých kvetov z plastu. Takriež sú tu úmelé stuhy a vence zase plast.
Takže by tu mali byť odpadové koše na triedený odpad plast a sklo.
Podľa zákona o odpadoch je každý povinný triediť odpad. Hlavne organizácie, firmy ,ako i podnikatelia.
Mestská organizácia by mala isť v tomto smere príkladom .

04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Za správu cintorína zodpovedá mestská organizácia Marianum, ktorej sme zaslali Váš podnet. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
11. december 2017

Ján

Samospráve by na tom malo taktiež záležať a nielen presunúť problém ďalej ! V prvom rade by mala ako prvá vyvinúť iniciatívu , aby sa tento podnet vyriešil.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.