Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Smetné koše

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení

Zaslal: J. Janász, 30. novembra 2017

Dobrý deň. Vo vnútrobloku Bučinová-Vŕbová-Jedľová-Poľnohospodárska je AŽ 1 smetný kôš pri detskom ihrisku. Ten je tak preplnený, že smeti sú aj pod ním.
Žiadam osadiť viac smetných košov.
Ten istý problém je aj z konečnej MHD Čiližská smerom na Železničnú ul. Týmto smerom nie je ani jeden kôš.

04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Počas roka bolo osadených 150 košov v celej Vrakuni. Konkrétne na týchto uliciach a v okolí Pešej zóny je 11 smetných košov. Viete presne identifikovať miesto, kde kôš chýba?

Mgr. Henrieta Dvorská
05. december 2017

J. Janász

To je síce pekné, že bolo osadených 150 smetných košov, ale vo vnútrobloku je až 1 kôš pri detskom ihrisku, ktorý si pamätá minulé storočie a je kapacitne malý. Na detské ihrisko chodí dosť detí s rodičmi a smeti sú až pod košom ako sa z neho sypú. Koše chýbajú v celom vnútrobloku a pri detskom ihrisku treba osadiť kapacitne väčší kôš.
Ďakujem
11. február 2018

J. Janász

Dobrý deň. Kedy budete osádzať smetné koše? Vo vnútrobloku Rajecká sú až 3 smetné koše a pritom tam nie je detské ihrisko, ale len podzemné garáže. Už ste sa boli pozrieť kde umiestnite smetné koše?
12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nové smetné koše sa budú osádzať v jarných mesiacoch. Vašu požiadavku sme zaradili do zoznamu plánovaných miest, kde sa koše osadia. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.