Neodhrnutá cesta na Železničnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Nikoleta Rychlikova , 30. novembra 2017

Dobry den, posielam foto neodhrnutej cesty na Zeleznicnej ulici. Je to slepa ulica a zacina cislom 1 je tu 5 domov a vsetci sme platcovia dani. Tak sa pytam preco ostatne ulice vo Vrakuni su odhrnute ale nasa nie?

04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Cesta bola odhrnutá. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
20. január 2018

Nikoleta Rychlikova

Dufam, ze bude odhrnuta vzdy ked nasnezi,
11. február 2018

J. Janász

Nasnežilo aj v stredu a odhrnuté nebolo nič. Človek sa môže aj doraziť.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.