Neodrhnutá cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Ján Šedivý 30. novembra 2017

Tak ako kazdu zimu nieje uz po prvom snezeni neodhrnuty koniec ulice Ladislava Dérera. Nakolko je tam velky pohyb aut z firmy a prakticky neexistujuci chodnik (parkovanie aut na chodniku) chodza po takejto ceste je velmi obtiazna. Zbytok ulice Ladislava Derera ako aj Guothova ulica su ociste. Pripominam ze toto sa deje kezde jedno snezenie!!!!

04. december 2017

Peter

Ján: nie je problém v tom, že vďaka zaparkovaným autám (a teda šírke prejazdu) sa tam odhŕňač nezmestí? Nerýpem, riešili sme niečo podobné u nás a odkedy v zime autá parkujú inak (pod väčším uhlom), tak odhŕňač prejde bez problémov a cestu očistí...
04. december 2017

cestár

Peter, toto je klasická ukážka pre "nezávislého" primátora halvného mesta ako podnet pre parkovaciu politiku. Za toto budete platiťa za druhé auto niekoľko - pekný balíček €-čok. Pošlite to na hlavné mesto, aby začali rozmýšlať a nie len zdierať občanov.
04. december 2017

Peter

cestár: ja nie som autorom tohto podnetu, písal som len vlastnú skúsenosť. o parkovacej politike je zbytočné sa tu baviť - žiadna nie je a len tak skoro ani nebude...
04. december 2017

cestár

Peter, to mi je jasné, že písal pán Ján, len je nás málo, ktorí reagujú na podnety a keď si zoberiem reakciu samospráv, ktorých sa to týka, je to otras. Trošku to sledujem, ako zamestnaný a štve ma to, ako sú ľudia z politiky znechutení a tento portál je ukážkou toho, ako nás občanov majú v paži. Skončí volebné obdobie, sú zahojení a karavána ide ďalej. Čo sa týka parkovacej politiky, chvala bohu, že nie je a dlho ani nebude, lebo ju robia absolútny matéri, ktorí chcú od ľudí vyťahať len peniaze. Je nemysliteľné čo navrhovali, za prvé auto 20 € a za druhé až 5 000,0 €. Nie, to nie je omyl, ale realita. V garáži v meste je 3,50 € a vonku, kde treba krúžiť a hladať flek, kde v lete je voz rozpálený, v zime zasnežený a prípadne vonku poškrábaný a v garáži pod kamerami je to tiež za 3,50 €. Takýchto máme posrancov a "nezávislého" pána primátora Nesrovnala, ktorí poznajú občana len 1-2 roky pred volabami.
05. december 2017

Ján Šedivý

Ja som nechcel poukazat na parkovanie aut na chodniku ale na neodhrnutie cesty.
Problem vidim v tom ze pan odrhnac resp. soli sypac je nedosledny. Tato ulica je slepa a panko sa ani len neunuva do tejto ulice zacuvat a vysypat trochu soli na ulicu. Podotykam ze na Kramaroch nechodi ziadne velke odrhanie auto ale nakladacik, ktory sa zmesti vsade (prave koli uzkym cestam). Tesne pred odbockou do slepej ulice je vsetko pekne posolene ale dalej nie. Takyto stav je vzdy po snezeni takze som si isty ze rovnaky podnet tu od mna uvidite este niekolko krat ...
07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol odoslaný na vybavenie.

Jana Plevová
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS boli prijaté opatrenia, aby sa podobná situácia už neopakovala.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania