Osvetlenie Jeséniova dolná časť

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Ján 01. decembra 2017

V dolnej časti Jeséniovej, lavne v zúženom "zarastenom" mieste chýba osvetlenie. Večer a v noci je tam tma ako v rohu. Zúžené miesto a absentujúci chodník je nebezpečné pre chodcov.

07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
26. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.