Spadnutý konár na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Lubos, 01. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Strom sa zrejme zlomil pod váhou snehu a ohrozuje ľudí na chodníku.

04. december 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet je už vyriešený, práce boli zabezpečené prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.


mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.