Upchatý kanál na Jankolovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Zaslal: Marek, 02. decembra 2017

Na ceste pred MS Jankolova veducej k Jankolovej 9 je uz dlhsi cas upchaty kanal. Pri intenzivnejsich zrazkach voda neodteka, co sposobuje ze sa tam vzdy vytvori velka mlaka, ktora tam brani parkovaniu vozidiel, ktorych je aj tak nedostatok. Fotky su z 30.11. resp. 1.12. Navyse teraz pri velkych nocnych mrazoch hrozi ze voda zamrzne co moze sposobit dalsie problemy.

07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Upchaté dažďové vpusty na Jankolovej ulici sme dali vyčistiť dodávateľskej firme.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.